Upozornění:

Provozovatel si vyhrazuje právo na odstraňování příspěvků, které by vykazovaly znaky porušování zákonů, urážky, vulgarismy, spamování nebo komerční aktivity (reklamu) apod., popř. odebrat přístupová práva tomu, kdo tak činí opakovaně, a to bez předchozího upozornění.

Nová zpráva
 


Hanka: LETNÍ TÁBOR 2017

ahoj všichni, tak letos od 2.-15.7. vše opět začne v plné parádě. Spousta her a soutěží. Pro děti máme připravený bohatý program, krásné počasí a i pár kapek deště. Tábor stavíme už tento víkend 23.-25.6. a kdo chce přiložit ruku k dílu je vítán. Takže se za 14 dní už všichni, kdo se stihli přihlásit uvidíme na Sochové


úterý 12. červen 2018
Šar: Stavba

Přátelé, kamarádi, opět po roce je tady stavba, termín 25.-26.6. Jste všichni srdečně zváni, všeho dle hospodářky Míši je dost i práce:-)))


úterý 12. červen 2018
Danielsan: Závěr - bouračka

Tak už nám skončila i ta bouračka, jsem rád že mi to letos vyšlo, a mohl jsem přiložiti tak nějak ( jednu) ruku k dílu! Opět je zase za náma něco co bylo moc krásné plné sluníčka, zábavy a srandy i při bourání. Ješte jednou patří ode mně všem veliký dík zato, že Vás mám, a že se mohu těšit na další shledání jak s dědkem tak s Tomcem, Haničkou a dalšími pardály! Tomec, Boha jeho, aj o kůrce chleba by som byl, aby ještě tábor nekončil! Měj te se Všichni moc hezky, TÁBORU ZDAR! A KUCHYNI ZVLÁŠT!


úterý 12. červen 2018
Tomec: Kuchtíci

ano, VŠE PRO DĚTI, nejde přece o nás :-P nejen bocáky, čočka, ale i svíčková a maso na hříbkách. Danielsan: ano párek a chleba, anebo je tež dobré maso a jako přílohu také maso :-)


úterý 12. červen 2018
Šar: Kuchtíci

no samozřejmě, základní pravidlo je VŠE PRO DĚTI!!! tak jsme se řídili na táboře a proto díky všem:-)))


úterý 12. červen 2018
Danielsan: HV

Inu HV, bocáky beru, byli fakt super, jen čočku té mě bylo líto, tak nějak se stím člověk pere celý den a večer je stejně o chleba a párcich! Jo jo vše pro děti že?


úterý 12. červen 2018
Šar: Kuchtíci

samozřejmě nejlépe se v kuchyni povedly bócáky, byly prostě super a v neposlední řadě také čočka:-))), díkas


úterý 12. červen 2018
Danielsan: letos kuchtííííík

I ja bych chtěl poděkovat Všem za krasných 12 dni strávených na táboře. Letos nám počasí opavdu přálo, chvílemi až moc! Vím že Vám všem moc chutnalo, a to Nás jako osádku v kuchyni moc potěšilo! Jedno z pozitiva, ja tam zhubnul 1kg! Takže at naše táborová vlajka vlaje i příští rok! Hodně štěstí Všem, příští rok A----hoj, A----hoj, A----hoj!


úterý 12. červen 2018
Hanička vedoucí PS: Opět za námi - bohužel

Za celou pionýrskou skupinu Dřevohostice, bych chtěla poděkovat všem, kdo se letos podíleli na celkové organizaci tábora 2015. Děkuji všem zúčastněným ze strany vedoucích a instruktorů, hospodářky, kuchtíků, zdravušky a hlavně malých táborníků. Letošní tábor se více než vydařil a děti byly spokojené. Pro děti byl připraven bohatý program a počasí nám také přálo. I mě se už teď stýská a doufám, že příští rok v tento čas jsme tam zas. Pro ty, kdo nám chtějí i nadále pomáhat se bourání tábora uskuteční 22.8.2015. Ještě jednou všem velké díky a můžeme být spokojeni - sezóna se vydařila


úterý 12. červen 2018
Šar: Stavba

Přátelé, kamarádi, opět po roce se blíží tábor, proto Vás prosím, kdo má čas a chuť nám pomoci se stavbou, tak přijeďte. Rádi Vás uvidíme, menší občerstvení zajištěno:-) Termín 27.-28.6.2015


úterý 12. červen 2018
Šar: A máme to za sebou:-(((

Opět těch 12 dní uteklo jako voda...Počasí nám ze začátku moc nepřálo i předposlední den nám celý skoro propršel, takže letošní velká táborová stezka nemohla být uskutečněna. Někteří měli radost. Příští rok si ji snad vynahradíme. Stihli jsme i celodenní výlet do Hulína na bazén. Tábor jsme přežili bez úrazu, paráda. Již v tuto chvíli se zpracovávají fotky + videa z tábora, do týdne bude vše v galerii. Děkuji všem táborníkům (3/4 děvčat) a dospělákům za prima strávených 12 dní na táboře. Už nyní se těším na sezonu 2015!!!


úterý 12. červen 2018
Šar: Tábor je přichystán

Děkuji všem, kteří se aktivně podíleli na stavbě tábora. Myslím si, že na letošní počet 51 táborníků jsme přes všechna úskalí připraveni. Ještě jednou všem velké díky!!! Tak v neděli 29.6. to konečně po roce opět vypukne:-)))


úterý 12. červen 2018
Šar: Stavba LPT

Vážení přátelé, příznivci a pomocníci:-). Blíží se termín tábora a proto prosíme o pomoc se stavbou tábora ve dnech 21.6. - 22.6.2014. Díky


úterý 12. červen 2018
Danielsan: OSTRAVA

Omlouvam se veteranum,ze jsem nemohl prijet, robota mne nepustila.Dival jsem se na fotky letosniho tabora , vsechna cest!Drzite se moc dobre,pristi rok se k vam uz vracim !!!!!!!


úterý 12. červen 2018
Šar: Bouračka

Omlouvám se za chybné datum bouračky, správné je 18.8. od 10:00 hod.


úterý 12. červen 2018
Šar: Děkovačka

Ještě jednou bych chtěl jménem hlavního vedoucího letošního LPT poděkovat všem vedoucím, instruktorům, kuchtíkům, zdravušce, hospodářce za skvěle zvládnutých 12 dní. Zároveň děkuji všem, kteří se podíleli na stavbě tábora nebo jiným způsobem pomohli k hladkému průběhu. Už teď se těším na příští rok, ještě jednou díky:-))) PS: Kdo chce pomoci i s bouračkou, je srdečně zván, akce se koná 17.8. od 10:00 hod.


úterý 12. červen 2018
Jarda Dopita: Pro pana Hruzu

Hlavně si, Danku, udělej čas v sobotu 31. 8., kdy pořádáme setkání táborových veteránů. JD


úterý 12. červen 2018
Lenka: Příspěvek na tábor

RODIČE POZOR!!!!!! LETOS OPĚT VŠEOBECNÁ POJ. PROPLÁCÍ 1000,-kč NA DÍTĚ,POKUD MÁTE ZÁJEM O POTVRZENÍ,KONTAKTUJTE p.ŠARADÍNOVOU L. tel.605916956.


úterý 12. červen 2018
Danielsan

Zdravim vsechny mlade vcetne starych pardalu.Snad se mi konecne podari vyhraniciti si misto v cervenci a ukazati se na miste ktere je memu srdci stale blizke.Tabornikum Zdar!


úterý 12. červen 2018
Lenka

VZKAZ PRO VŠECHNY STOPAŘE!!!!!!

 

V PÁTEK 1.3.2013 V 15.00hod. SRAZ PŘED ŠKOLOU


úterý 12. červen 2018
Lenka: Pionýr 2013

Pionýrský oddíl ,,STOPAŘI"

 

Kdo má zájem chodit do pionýra,tak prosím vyplňte dotazníček,který je na nástěnce u hlavního vchodu ve škole a odevzdejte p.Dopitovi.

Ostatní informace kdy a kde bude pionýr,budou na nástěnce začátkem února.

"

úterý 12. červen 2018
Lenka

7.12. v 18:00 proběhne schůze vedení a přátel pionýra v prostorách S-clubu v Dřevohosticích.

Jsi-li členem vedení nebo bys mezi nás chtěl patřit jsi vítaný!!!

Potřebujeme nové lidi do kolektivu a proto jestli rád pracuješ s dětmi a rád si hraješ, tak patříš mezi nás.

Rád by ses zúčastnil tradičních táborových radovánek? Přijď se za námi podívat a snad tě náš koníček zaujme.

Pro představivost můžeš navštívit www.pionyr-drevohostice.cz nebo www.facebook.com/pionyrdrevohostice.cz


úterý 12. červen 2018
OldaKachna

Ja bych tam jeste zustal                 


úterý 12. červen 2018
Lea Fernerová: Vzpomínka na tábor 2012

Letní tábor Sochová 2012 se vydařil. Všechny děti byly spokojené a hlavně já. Za všechny říkám velké díky za to, jak se kolektiv těch 14 dní o nás staral. Všem přeji v osobním životě hodně úspěchů, štěstí a hlavně pevného zdraví a za rok nashledanou...!!! Smile


úterý 12. červen 2018
Jarda Dopita: Socháček 2012

SOCHÁČEK

 

táborový časopis

PS Dřevohostice

 

 

Rajnochovice – Sochová 2012

 

 

Tak už jsme tady všichni zas …

 


úterý 12. červen 2018
Jarda Dopita

Právě jsem se vrátil z hory, 41 dětí na Sochové je tam maximálně spokojených, v noci jsme zažili první bouřku s pěkným lijákem, ale louka je v perfektním stavu. Doufejme, že elán a dobrá nálada vydrží až do 14. července.


úterý 12. červen 2018
Jarda Dopita: Přáníčko

Všem dětem i dospělákům držím obě pěsti, ať prvních 14 v červenci zvládnete, počasí ať vám přeje a problémy řešte vždycky v kolektivu!


úterý 12. červen 2018
Lenka Francová: Poděkování

Při brouzdání na netu, jsem narazila na Vaše webové stránky.:-)

Dovolte mi, abych jménem celé naši skupiny poděkovala všem, díky kterým můžeme již několik let "navštěvovat" tábořiště v Rajnochovicích. Je tu moc pěkně a je vidět, že se o tábor pečlivě staráte. Děkujeme, že zde můžeme s našimi dětmi trávit prázdninové dny a zažívat krásné chvíle.


úterý 12. červen 2018
Jarda: Předběžné přihlášky na LPT 2012

Už jsou v oběhu předběžné přihlášky na letošní tábor. Termín 1. - 14. 7. 2012, cena neměnná 3000,- Kč


úterý 12. červen 2018
Michal Skácelík: PF 2012

Je tu nový rok,pro to bych rád popřál jménem svým i jménem pionýské skupiny Dřevohostice.Všem spolupracovníkům kolegům a přátelům pionýrské skupiny a také dětem (táborníkům),které se zúčastnili našich táborů,bych popřál mnoho zdraví,štěstí a výborných zážitků s pionýrskou skupinou Dřevohostice v roce 2012.

 

                        Michal Skácelík"skajda"

               vedoucí pionýrské skupiny Dřevohostice


úterý 12. červen 2018
Michal Skácelík: Poděkování

Jménem svým i jménem všech členů a spolupracovníků pionýrské skupiny Dřevohostice bych chtěl poděkovat Jaroslavu Dopitovi za několik desítek let výborné práce a fantastických táborů které jsme pod jeho vedením zažili.Děkujeme a těšíme se na další spolupráci

                          Michal Skácelík"skajda"

               vedoucí pionýrské skupiny Dřevohostice


úterý 12. červen 2018
Jarda Dopita

Všem, kteří se podíleli na letošním turnusu letního pionýrského tábora, moc děkuji a doufám, že i příští rok beze mne jako hlavního bude neméně úspěšný,

                                              Jarda "Jerry" Dopita

                                             "šerif" podle Pavla K.


úterý 12. červen 2018
Powered by Phoca Guestbook